Vítejte na oficiálních stránkách Klubu sběratelů kuriozit
English version
Deutshe version
Home | O klubu | Členství v KSK | Plán akcí KSK | Sběratelské materiály | O KSK jinde | Kontakty | Inzerce | Odkazy
DŮLEŽITÉ - Sběratelská setkání se od roku 2019 přesouvají na nové místo: Kulturní dům Barikádníků, Saratovská 20, Praha 10 (cca 100 m od stanice Metra A Strašnická)!
Pivní suvenýry » Informace o přípravě 1. celosvětového setkání v Martině

Informace o přípravě 1. celosvětového setkání v Martině

Pivní suvenýry - Informace o přípravě 1. celosvětového setkání v Martině Přinášíme další aktuální informace o přípravě 1. celosvětového setkání sběratelů pivních suvenýrů v Martině.

- Oficiální pivo setkání – oficiálním pivem setkání bude pivo Porter 19°, které bude uvařené v limitovaném množství (cca 1500 lahví) v pivovaře Kaltenecker v Rožňava. Dohoda byla uzavřená s majitelem L. Kovácsem. Pivo bude stočené do 0,5 l lahví se speciální etiketou k 1. BCWC. Část bude použitá v tombole, na odměny v soutěžích a pro potřeby organizátorů. Kromě toho si bude moci každý účastník zakoupit pivo přímo na setkání v prezentačním místě pivovaru Kaltenecker.

- Nový reklamní partner – máme dalšího reklamního partnera. Firma Starustka Design Vrútky vyrobí na svoje náklady v limitovaném množství různé upomínkové předměty (suvenýry) s logem setkání (1. BCWC) jako jsou trička, čepice, klíčenky, otvíráky, magnetky, propisky, odznaky a jiné. Tyto předměty (suvenýry) bude možné koupit přímo na setkání ve Sportovní hale případně na jiných průvodních akcích.

- Propagace v regionální televizi – ve spolupráci s naším mediálním partnerem TV Turiec jsme připravili diskusní relaci o přípravě celosvětového střetnutí sběratelů v Martině. Kromě předsedy organizačního týmu se besedy účastnili další členové organizačního týmu Marián Bumbala (za město Martin), Ondrej Čuraj (majitel hotelu a pivovaru Victoria) a Alena Pisátková (za Posádkový klub). Kromě premiéry byla relace odvysílaná v průběhu týdne i v několika reprízách a její záznam si můžete zhlédnout na http://www.tvturiec.sk/video/542-pripravasvetoveho-stretnutia-zberatelov-pivovarskych-suvenyrov-beseda.

- Pokračuje registrace – úspěšně se rozeběhla registrace účastníků setkání. Dnes vám můžeme oznámit, že jsme už zaregistrovali víc jako 350 účastníků z 31 zemí z celého světa. Očekáváme více jak 500 hostí z 30-35 zemí. Seznam účastníků průběžně aktualizujeme na našich klubových stránkách. Ubytovací kapacity v hotelích Victoria a Luna, penzionu Čierna pani a na ubytovně Spojené školy jsou už téměř vyčerpané, budeme zajišťovat ještě další ubytovací kapacity.

- V Martině budou i dva malé české pivovary – v Martině se představí i dva české pivovary. Oslovili nás přátelé a po poradě v klubu jsme se rozhodli rozšířit počet pivovarů na deset. A tak budeme moci v Martině ochutnat piva z malého českého pivovaru Belveder Železná Ruda a z pivovaru Nomád Praha.

- Připravujeme sérii pivních tácků – připravujeme pěknou 8 ks sérii tácků, kterou dostane každý registrovaný účastník zdarma při zakoupení vstupenky. Na jedné straně bude logo 1. BCWC na druhé straně budou loga slovenských malých pivovarů, které se budou prezentovat na setkání. Každý registrovaný účastník dostane i barevný bulletin a pamětní diplom, který se už připravuje do tisku.

- Seznamovací Beer Party – na seznamovací Beer Party ve čtvrtek večer (3.10.) v hotelu Victoria se přihlásilo už okolo 200 zájemců z celého světa, což jsme opravdu nečekali. I přesto bude místo v hotelu Victoria pro každého. Každý účastník bude muset zaplatit při ubytování v hotelích, a nebo přímo na recepci v hotelu Victoria poplatek 5 Euro za stravu, která bude připravená na Beer Party (neomezená konzumace zabijačkových specialit). Pivo z pivovaru Victoria se bude na Beer Party za přijatelnou cenu prodávat na speciální žetony, které se budou moci během party koupit přímo na recepci. Budou připravené i pivní soutěže, hudba i fotoprojekce.

- Zájem o program v pátek je velký – stejně velký zájem je i o zájezd v pátek (4.10). Návštěva pivovaru v Banské Bystrici a termálního koupaliště Gino Paradise je už na 100 % obsazená. Připravujeme další dva zájezdy do pivovaru Steiger a.s., Vyhně a návštěvu zámku Bojnice. Když dohodneme podmínky, budeme vás informovat. Všechno bude maximálně 1 hodinu od Martina, abyste byli do 16 hodin opět v Martině.

- Nové ubytovací kapacity – máme nové ubytovací kapacity pro účastníky 1. BCWC. V hotelu Junior Piatrová máme rezervovaných 20 dvoulůžkových pokojů. Cena za dvoulůžkový pokoj je 30 Euro (15 Euro na osobu bez snídaně). Snídaně je možné dohodnout při registraci v hotelu. Hotel je 10 minut autem od Sportovní haly. Nachází se v pěkném podhorském prostředí.

- Spolupráce s koordinátory – nadále pokračuje dobrá a úspěšná spolupráce s generálním celosvětovým koordinátorem a celosvětovou exekutivou BCWC. Při přípravě setkání, kde diskutujeme o všech otázkách a koordinujeme všechny úkoly. Stejně úspěšná je spolupráce s našimi koordinátory v různých zemích.

Ing. Ján Pokrievka, Petr Nahodil


[ 11. 08. 2013 | Komentářů: 0 | Doporučit | Vytisknout | 2858 přečtení ]
Časopis Sběratel

Aktuální číslo
SBĚRATEL 1/19

časopis Sběratel

( Více informací o číslu )

Nejbližší akce KSK
Členský adresář
Nová publikace
XVIII.
ČLENSKÝ ADRESÁŘ

XVIII. členský adresář

( Více o adresáři )
Série kalendáříků

SÉRIE KALENDÁŘÍKŮ
na rok 2019

SÉRIE KALENDÁŘÍKŮ
na rok 2018

100. výročí založení ČSR
omezené množství

Klubové kartičkové kalendáříky

( Více informací o sérii )

Katalog PE
Novinka

Home | O klubu | Členství v KSK | Plán akcí KSK | Sběratelské materiály | O KSK jinde | Kontakty | Inzerce | Odkazy

Powered by phpRS. Copyright © Klub sběratelů kuriozit 2001-2019. Všechna práva vyhrazena. Kopírování jakékoli části možné jen se svolením autora.