Nové kalendáříky se slánkami

Autor: <(at)>, Téma: Informace, Zdroj: Zoja Kučerová, Infocentrum Pod Velvarskou branou, Slaný, Vydáno dne: 22. 12. 2011

Infocentrum Slaný vydalo 7 kapesních kalendáříků se slánkami. Pokud máte o kalendáříky zájem, zašlete ofrankovanou obálku se zpáteční adresou na adresu infocentra Slaný.

Více informací a také adresu naleznete přímo na stránkách Infocentra na adrese: www.infoslany.cz.

Blížíme se k 1 000

Jedinečná sbírka slánek na světě, kterou 1. dubna roku 2011 vyhlásilo Infocentrum Pod Velvarskou branou Slaný, se plní doslova každým dnem.

Ke stávajícím 770 ks přibylo dalších 120 ks z Bolatic. Pan Dolejší, který věnoval 500 slánku, si od nás odnesl Cestovní knihu ČR, kterou věnovala paní Přibíková z Řevničova. Pro dárce tisící slánky je připraveno také překvapení – voucher na víkendový pobyt v termínu od 1.4. do 1.10.2012 na horské chatě Lusitania v Desné v Jizerských horách, který nám věnoval její majitel Ing. Pavel Bartoníček.

“Jako patriot Slaného a bývalý místostarosta tuto aktivitu našeho Infocentra velice podporuji. Stál jsem u zrodu této myšlenky a s potěšením sleduji, jak se sbírka rozrůstá. Rozhodl jsem se tento nápad Zoji Kučerové ještě více podpořit a věnoval jsem Infocentru voucher na víkendový pobyt pro jednu osobu v naší horské chatě, se kterou se mohou dárci slánek seznámit na adrese www.chatadesna.cz.“